Natierať s novou ekologickou lazúrou je možné aj uprostred záhradky

Až 60 m2 plota, obloženia alebo iných plôch z dreva je možné obnoviť z jediného balenia novej lazúry Balakryl Ploty a Chaty. Špeciálna vodou riediteľná tenkovrstvá lazúra značky Balakryl totiž vyniká vysokou výdatnosťou. Navyše, umožňuje jednoduchú renováciu náterov, a tak znižuje náklady na údržbu. Receptúra novinky je úplne ekologická, lazúru je možné bez obáv aplikovať aj striekaním, pokojne aj na plot uprostred zeleninovej záhradky alebo kvetov.

Novinka Balakryl Ploty a Chaty preniká hlboko do dreva a zvýrazňuje jeho štruktúru. V predaji je dostupná v odtieni palisander.

Titulek

Špeciálna ochranná vodou riaditeľná tenkovrstvá lazúra Balakryl Ploty a Chaty je vhodná na nátery všetkých druhov dreva. Uplatní sa pri natieraní reziva aj hladko opracovaného dreva v interiéri a exteriéri. Ochranná povrchová vrstva je odolná voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu, vlhkosti a praskaniu. Balakryl Ploty a Chaty sa výborne vpíja do dreva, náter sa tak ľahko obnovuje. Jednoduchá renovácia a vysoká výdatnosť náteru znižuje náklady na údržbu. Lazúra Balakryl Ploty a Chaty rýchlo schne a je bez zápachu. Náter zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva a zafarbuje ho do atraktívneho odtieňa Palisander.

Titulek

Novú lazúru Balakryl Ploty a Chaty je možné aplikovať aj striekaním, bez obáv aj na plot uprostred zeleninovej záhradky alebo kvetov. Neškodí totiž zdraviu ľudí ani domácim zvieratám či rastlinám. Novinku je preto možné použiť nielen na nátery plotov, pergol a kôlní, ale tiež chát, záhradného nábytku alebo drevených obložení, vrátane tých v interiéri.

Výdatnosť: 10–12 m²/kg v jednej vrstve podľa savosti nasiakavosti podkladu a hrúbky náteru.

Novú lazúru Balakryl Ploty a Chaty si môžete zakúpiť napríklad v sieti predajní Dom Farieb (www.domyfarieb.sk) a vo vybraných predajniach farieb a lakov.

Titulek

Novinky

17. 05. 2018

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

Značka BALAKRYL uviedla v máji 2018 na trh nové moderné odtiene univerzálnych farieb UNI. Pri výbere sme sa inšpirovali vami, našimi zákazníkmi. Do ponuky sme pridali tie odtiene, ktoré ste si dávali miešať na mieru v Miešacích centrách BALAKRYL.

"[* …

pokračovanie

13. 04. 2018

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Aj v tomto roku podporila značka BALAKRYL benefičné podujatie s názvom „Opri sa o mňa“.

Titulek

„Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Opri sa o mňa“, ktoré sme aj vďaka Vašej podpore …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím