Balakryl UNI: Finálny vzhľad trikrát inakšie - nanovo saténový pololesk

Hneď tri varianty vzhľadu povrchu – lesk, mat a aj saténový pololesk, ponúka značka BALAKRYL ako popredný výrobca na trhu v kategórii svojich univerzálnych krycích farieb. TitulekVarianta SATIN so svetlo zelenou etiketou nanovo doplnila ponuku rady Balakryl UNI. Saténový povrch spája praktické vlastnosti lesku, predovšetkým ľahkú údržbu a vysokú odolnosť, so štýlovým elegantným vzhľadom matu. Drevo, kov, betón a mnoho ďalších povrchov je možné univerzálnymi farbami Balakryl UNI natónovať až do 20 tisíc atraktívnych odtieňov. Univerzálna vodou riediteľná farba Balakryl UNI je určená na nové aj renovačné nátery, vonkajšie a vnútorné použitie. Vďaka svojej receptúre je ju možné použiť na natieranie detských hračiek aj povrchov, na ktoré sa kladú potraviny, napr. stôl.

LESK

Lesklý náter dodá povrchu moderný, niekedy až luxusný vzhľad a príjemnú ľahkosť. Je výrazný, oslní totiž na prvý pohľad a navyše interiér opticky zväčšuje. Lesklý povrch výborne odoláva poveternostným vplyvom, vďaka hladkosti povrchu sa dobre udržiava a čistí. Lesklá varianta si v exteriéri dlho zachováva nový vzhľad.

MAT

Povrch s matným vzhľadom je na pohľad vysoko elegantný. Minimálny odlesk svetla prináša najmä do interiéru pocit útulnosti a domácej atmosféry. Matný povrch je oproti lesku náchylnejší na usadzovanie nečistôt, čo sa prejaví najmä v exteriéri a na viac namáhaných miestach, napríklad v kúpeľni. Oproti tomu sú nedostatky povrchu a prípadné škrabance menej viditeľné ako pri lesku.

SATIN – NOVINKA

Saténový vzhľad spája praktické úžitkové vlastnosti lesku a estetickú hodnotu matu do optimálnej strednej cesty. Povrch so saténovým pololeskom sa ľahko udržiava, nový vzhľad mu dlho vydrží a pritom vypadá štýlovo. Povrch je hladký, s jemným leskom a jednoduchou údržbou. Titulek

O farbe Balakryl UNI

Balakryl UNI, univerzálna vodou riediteľná farba je určená na nové aj renovačné nátery, pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Náter poskytne účinnú dlhodobú ochranu pre drevené aj kovové povrchy (vrátane pozinkovaných plechov a hliníka), ďalej povrchom z betónu a mnoho ďalších materiálov. Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác v rámci jediného dňa. Počas aplikácie ani po zaschnutí natieraný povrch nezapácha. Balakryl UNI spĺňa normy EN 71 Bezpečnosť hračiek a ES 135/2004 o ochrane verejného zdravia a hygienických požiadavkách na výrobky určené pre kontakt s potravinami a pokrmami. Tento náter je teda možné použiť na natieranie detských hračiek, nábytku alebo napríklad stola, na ktorý kladiete potraviny.

Balakryl UNI je možné zakúpiť v 18 už z výroby namiešaných odtieňov, všetky varianty je možné navyše natónovať do širokého spektra 20 tisíc farebných odtieňov. Stačí si len vybrať a jednoducho zladiť napríklad farbu nábytku s odtieňom drevených okien, zárubní, telies ústredného vykurovania či podlahou .V exteriéri potom určite oceníte možnosť harmonicky skombinovať odtieň strechy, zábradlí alebo odkvapu s fasádou.

Bázy Balakryl UNI vám na počkanie natónujú napríklad v sieti predajní Dom farieb (www.domyfarieb.sk) a tiež v širokej sieti Kolorovacích centier BALAKRYL.

BALAKRYL – receptúry, ktoré chránia zdravie aj životné prostredie. BALAKRYL myslí na životné prostredie aj zdravie svojich zákazníkov. Pod touto značkou preto nájdete výhradne vodou riediteľné látky s minimálnym obsahom prchavých látok. Materiály BALAKRYL neobsahujú ťažké kovy ani nebezpečné látky. Značka je vlastníkom certifikátu na povrchovú úpravu hračiek, pre kontakt s potravinami aj známky o ekologickej šetrnosti. BALAKRYL je najobľúbenejšou alternatívou syntetických náterových hmôt, čo dokazuje aj fakt, že je poprednou značkou vo svojej kategórii.

Novinky

17. 05. 2018

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

Značka BALAKRYL uviedla v máji 2018 na trh nové moderné odtiene univerzálnych farieb UNI. Pri výbere sme sa inšpirovali vami, našimi zákazníkmi. Do ponuky sme pridali tie odtiene, ktoré ste si dávali miešať na mieru v Miešacích centrách BALAKRYL.

"[* …

pokračovanie

13. 04. 2018

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Aj v tomto roku podporila značka BALAKRYL benefičné podujatie s názvom „Opri sa o mňa“.

Titulek

„Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Opri sa o mňa“, ktoré sme aj vďaka Vašej podpore …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím