NOVINKA! KOV 2v1 multifunkčná farba priamo na kov

Väčšina kovov účinkom vzdušného kyslíka, vodných pár a chemických látok koroduje, stráca svoj lesk a pokrýva sa žltohnedou zlúčeninou železa, hrdzou. Najjednoduchšou a najefektívnejšou ochranou voči korózii je použitie ochranného náteru.

VLASTNOSTI

  • Jednozložková antikorózna akrylátová matná farba
  • Výborná krycia schopnosť
  • Rýchloschnúca
  • Vysoká pružnosť a extrémna odolnosť náteru
  • Mimoriadna odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom
  • Dlhodobý antikorózny účinok a ochrana
  • Hodvábne hladký vzhľad
Titulek

MNOHOSTRANNÉ POUŽITIE Farba je multifunkčná – funguje ako základná i vrchná farba v jednom. KOV 2v1 je určený najmä k novým i obnovujúcim náterom pozinkovaného plechu (i bez predchádzajúcej oxidácie), ocele, hliníka (priľnavosť je nutné vopred overiť), medi a iných kovových povrchov s vysokým koróznym zaťažením. Možno ju použiť i k náterom nepochôdznych betónových plôch, neglazovanej keramiky, dreva, cementovláknitých a drevotrieskových dosiek a iných stavebných materiálov. Kvalitatívne je mimoriadne vhodná i na priemyselné aplikácie, najmä pre výrobcov betónových a plechových strešných krytín.

Čo všetko možno natrieť:

Pozinkovaný plech – Oceľový plech – Drevo a drevotrieska – Hliník a ľahké kovy – Meď – Neglazovaná keramika – Nepochôdzny betón – Cementovláknité materiály – Kovové konštrukcie – Klampiarske výrobky

3 VÝHODY KOVU 2v1:

1. Šetrí čas a peniaze Vďaka špeciálnemu zloženiu je možné KOV 2v1 po očistení nečistôt aplikovať priamo na zhrdzavený povrch, a to bez predchádzajúceho použitia základnej antikoróznej farby. Farba sa neriedi, je rýchloschnúca, druhý náter je možné aplikovať už po 4 hodinách. Z 1 kg farby je možné natrieť až 10 m2 plochy, čo je ekonomicky výhodné.

2. Vytvára mechanicky odolný povrch Po premiešaní sa KOV 2v1 jednoducho aplikuje štetcom, valčekom alebo striekaním na suchý, dôkladne očistený a odmastený podklad. Receptúra KOV 2v1 je extrémne priľnavá k podkladu. Vytvára pružný a vláčný náter, ktorý zabraňuje praskaniu a následnému olupovaniu farby vplyvom poveternostných podmienok. Náter odoláva prudkému slnečnému žiareniu a zvýšenej vlhkosti vzduchu, preto je ideálny aj na nátery striech.

3. Estetický hladký povrch v rôznych farebných odtieňoch Hodvábne hladký povrch možno dosiahnuť aplikáciou štetcom alebo valčekom v dvoch až troch vrstvách v intervale 4 hodín, pri teplote podkladu a okolia v rozmedzí 8 °C až 20 °C. Farbu je možné aplikovať aj striekaním. Výsledný náter je krásne jednoliaty s dlhodobou životnosťou. Okrem klasických hotových odtieňov (biely, červenohnedý, sivý, tmavý hnedý) si v miešacích centrách môžete dať farbu natónovať aj do iných odtieňov v závislosti od vašich požiadaviek.

Vyskúšajte! :)

Novinky

17. 05. 2018

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

Značka BALAKRYL uviedla v máji 2018 na trh nové moderné odtiene univerzálnych farieb UNI. Pri výbere sme sa inšpirovali vami, našimi zákazníkmi. Do ponuky sme pridali tie odtiene, ktoré ste si dávali miešať na mieru v Miešacích centrách BALAKRYL.

"[* …

pokračovanie

13. 04. 2018

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Aj v tomto roku podporila značka BALAKRYL benefičné podujatie s názvom „Opri sa o mňa“.

Titulek

„Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Opri sa o mňa“, ktoré sme aj vďaka Vašej podpore …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím