Dobrovoľnícka aktivita NAŠE MESTO opäť úspešná aj vďaka Balakrylu

Titulek

Do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku, ktoré prebiehalo už jedenásty raz, sa zapojila aj spoločnosť PPG. Práve značka Balakryl bola jedným z hlavných partnerov podujatia Naše Mesto, ktoré podporila poukazmi na nákup farieb v hodnote 9 tisíc eur. Spoločnosť PPG sa do projektu zapojila aj aktívne – až trinásť dobrovoľníkov z firmy sa zapojilo do maľovania univerzálnymi farbami Balakryl UNI. Spoločne tak oživili a dali nový farebný nádych lavičkám a stolom v Zariadení pre seniorov a domove sociálnych služieb v Žiline.

„Sme radi, že sme sa mohli aj tento rok zapojiť do projektu Naše Mesto ako hlavný partner, a to nielen pasívne – partnerstvom a darovaním poukazov na nákup, ale aj aktívne. Záleží nám na našom okolí a cítili sme povinnosť priložiť ruku k dielu a pomôcť skrášliť naše bezprostredné okolie,“ hovorí Jana Magdová a dodáva: „V Zariadení pre seniorov a domove sociálnych služieb v Žiline sme strávili úžasný deň, pri ktorom sme produktami značky Balakryl nielen skrášlili stoly a lavičky, ale si tiež vypočuli veľa silných príbehov. Už teraz premýšľame, ako zlepšiť a pomôcť nášmu okoliu aj mimo tohto krásneho projektu.“

Titulek

Nadácia Pontis, ktorá najväčšie dobrovoľnícke podujatie Naše Mesto organizuje, spojila viac ako 10 tisíc dobrovoľníkov z celého Slovenska, ktorí spoločne pomohli až 233 organizáciám pri takmer 500 aktivitách. Šesť tisíc firemných zamestnancov zo 130 firiem spolu s ďalšími dobrovoľníkmi vyčistili a revitalizovali 177 parkov a záhrad a namaľovali viac ako 7 kilometrov plotov. Spolu tiež vysadili viac než 1 300 stromov a okrasných rastlín či spríjemnili čas takmer 400 klientom.

Projekt Naše Mesto sa každoročne uskutočňuje už od roku 2007, kedy začalo najprv v meste Bratislava. Neskôr sa pridali ďalšie mestá, pričom práve aktuálny jedenásty ročník prekonal doposiaľ všetky rekordy. Cieľom podujatia nie je len personálne pokrytie aktivít ale aj podpora vytvárania vzťahov dobrovoľníkov k danej lokalite, preberanie zodpovednosti firiem za prostredie, v ktorom pôsobia či podpora angažovanosti obyvateľov v tom, čo sa deje v ich okolí. Navyše je to príležitosť na vytváranie kontaktov a budovanie spolupráce medzi samosprávou, zapojenými firmami, mimovládnymi organizáciami a obyvateľmi mesta.

Titulek TitulekTitulekTitulekTitulekTitulekTitulek

Novinky

17. 05. 2018

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

Značka BALAKRYL uviedla v máji 2018 na trh nové moderné odtiene univerzálnych farieb UNI. Pri výbere sme sa inšpirovali vami, našimi zákazníkmi. Do ponuky sme pridali tie odtiene, ktoré ste si dávali miešať na mieru v Miešacích centrách BALAKRYL.

"[* …

pokračovanie

13. 04. 2018

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Aj v tomto roku podporila značka BALAKRYL benefičné podujatie s názvom „Opri sa o mňa“.

Titulek

„Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Opri sa o mňa“, ktoré sme aj vďaka Vašej podpore …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím