O nás

Kvalita produktov a ekológia

Kvalita produktov

Vysoká kvalita výrobkov Balakryl bola už veľakrát potvrdená. Balakryl je držiteľom značky kvality Czech Made a o kvalite výrobkov tejto značky svedčí aj ich kladné hodnotenie v rôznych spotrebiteľských testoch. Výsledkom postupnej modernizácie je získanie európskych certifikátov kvality ISO 9001 a ISO 14001, potvrdzujúcich ekologické postupy.

Vysoká kvalita výrokov Balakryl je neustále kontrolovaná v laboratóriách PPG a jednotlivé produkty sú pravidelne porovnávané s konkurenciou profesionálmi z Cechu maliarov a lakýrnikov v tzv. slepých testoch. Aj napriek všetkým týmto certifikátom za najdôležitejšie považujeme záujem našich zákazníkov, o čom svedčia aj veľké množstvá doposiaľ predaných plechoviek Balakrylu na Slovensku.

Ekológia

Značka Balakryl vždy velmi dôrazne presadzovala ekologické prístupy, a to nielen vo svojej výrobe, ale v rámci svojej pozície sa presadila aj o dodržiavanie pravidiel ochrany životného prostredia u ostatných výrobcov. Pre porovnanie s ostatnými výrobcami v obore má Balakryl vo svojom portfóliu najväčší počet výrobkov, ktoré boli v minulosti oficiálne certifikované Ministerstvom životného prostredia ako Ekologicky šetrný výrobok.

Takmer u všetkých výrobkov Balakryl boli odstránené nebezpečné látky a ťažké kovy. Niektoré náterové hmoty Balakryl tak spĺňajú európsku normu na povrchovú úpravu hračiek pre deti od 3 rokov EN 71 (časť 3 – Migrácia určitých prvkov). Výrobky Balakryl sú vyrábané podľa ISO 14000 – environmentálny systém kvality.

Balakryl ako prvý taktiež vylúčil zo svojich výrobkov látky ohrozujúce životné prostredie a preto sa obaly so zaschnutými zvyškami farieb môžu likvidovať ako bežný komunálny odpad. Zvyšky bežných farieb sú pritom nebezpečným odpadom a mali by sa výhradne likvidovať na skládkach nebezpečného odpadu v súlade s platnou legislatívou.

Prílohy k stiahnutiu

Certifikát ISO

Novinky

17. 05. 2018

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

Značka BALAKRYL uviedla v máji 2018 na trh nové moderné odtiene univerzálnych farieb UNI. Pri výbere sme sa inšpirovali vami, našimi zákazníkmi. Do ponuky sme pridali tie odtiene, ktoré ste si dávali miešať na mieru v Miešacích centrách BALAKRYL.

"[* …

pokračovanie

13. 04. 2018

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Aj v tomto roku podporila značka BALAKRYL benefičné podujatie s názvom „Opri sa o mňa“.

Titulek

„Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Opri sa o mňa“, ktoré sme aj vďaka Vašej podpore …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím