O nás

Kvalita produktov a ekológia

Kvalita produktov

Vysoká kvalita výrobkov Balakryl bola už veľakrát potvrdená. Balakryl je držiteľom značky kvality Czech Made a o kvalite výrobkov tejto značky svedčí aj ich kladné hodnotenie v rôznych spotrebiteľských testoch. Výsledkom postupnej modernizácie je získanie európskych certifikátov kvality ISO 9001 a ISO 14001, potvrdzujúcich ekologické postupy.

Vysoká kvalita výrokov Balakryl je neustále kontrolovaná v laboratóriách PPG a jednotlivé produkty sú pravidelne porovnávané s konkurenciou profesionálmi z Cechu maliarov a lakýrnikov v tzv. slepých testoch. Aj napriek všetkým týmto certifikátom za najdôležitejšie považujeme záujem našich zákazníkov, o čom svedčia aj veľké množstvá doposiaľ predaných plechoviek Balakrylu na Slovensku.

Ekológia

Značka Balakryl vždy velmi dôrazne presadzovala ekologické prístupy, a to nielen vo svojej výrobe, ale v rámci svojej pozície sa presadila aj o dodržiavanie pravidiel ochrany životného prostredia u ostatných výrobcov. Pre porovnanie s ostatnými výrobcami v obore má Balakryl vo svojom portfóliu najväčší počet výrobkov, ktoré boli v minulosti oficiálne certifikované Ministerstvom životného prostredia ako Ekologicky šetrný výrobok.

Takmer u všetkých výrobkov Balakryl boli odstránené nebezpečné látky a ťažké kovy. Niektoré náterové hmoty Balakryl tak spĺňajú európsku normu na povrchovú úpravu hračiek pre deti od 3 rokov EN 71 (časť 3 – Migrácia určitých prvkov). Výrobky Balakryl sú vyrábané podľa ISO 14000 – environmentálny systém kvality.

Balakryl ako prvý taktiež vylúčil zo svojich výrobkov látky ohrozujúce životné prostredie a preto sa obaly so zaschnutými zvyškami farieb môžu likvidovať ako bežný komunálny odpad. Zvyšky bežných farieb sú pritom nebezpečným odpadom a mali by sa výhradne likvidovať na skládkach nebezpečného odpadu v súlade s platnou legislatívou.

Prílohy k stiahnutiu

Certifikát ISO

Novinky

20. 11. 2017

"Na krídlach anjelov" s Balakrylom

Balakryl podporil benefičné podujatie „Na krídlach anjelov“.

Titulek

Organizátor podujatia p. Milan Štefánik povedal: „Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Na krídlach anjelov“, ktoré sme usporiadali aj vďaka Vašej pomoci piatym rokom dňa …

pokračovanie

10. 07. 2017

BALAKRYL podporil benefičné podujatie „Chyťme sa za ruky“ v Galante

BALAKRYL podporil benefičné podujatie „Chyťme sa za ruky“ v Galante

Titulek

Veľmi pekne ďakujeme značke BALAKRYL za podporu benefičného kultúrneho a náučného podujatia s názvom ,,Chyťme sa za ruky", ktoré sme aj vďaka Vašej pomoci ôsmym rokom v nedeľu 23.apríla 2017 v dome kultúry v Galante …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina