O nás

Informácia o výrobcovi

PPG

Spoločnosť PPG, vlastník značky Balakryl, patrí k najväčším dodávateľom farieb a chemikálií na svete. Spoločnosť má viac než 140 výrobných závodov a pôsobí vo viac než 60 krajinách. S akciami PPG sa obchoduje na burze cenných papierov New York Stock Exchange (symbol: PPG). Na trhoch so stavebnými náterovými hmotami v regióne EMEA (Európa, Afrika, Stredný východ a Francúzske zámorie) zastáva spoločnosť PPG stabilné 2. miesto.

V Slovenskej republike je skupina PPG najväčším dodávateľom farieb na trhu a okrem významných značiek Balakryl a Primalex vlastní veľkoobchod KolorMax a sieť predajní Dom farieb.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam pri vývoji farieb, znalostiam trhu a spotrebiteľským požiadavkám je schopná vyriešiť akékoľvek požiadavky zákazníka a poskytnúť im servis na vysokej úrovni. Či už sú produkty Balakryl predávané prostredníctvom špecializovaných predajní Dom Farieb, nezávislých predajcov alebo hobby marketov, úspech predstavujúci vedúce postavenie na trhu je založený na kvalite, hodnotách, spoľahlivosti a na dôvere zákazníkov.

Novinky

20. 11. 2017

"Na krídlach anjelov" s Balakrylom

Balakryl podporil benefičné podujatie „Na krídlach anjelov“.

Titulek

Organizátor podujatia p. Milan Štefánik povedal: „Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Na krídlach anjelov“, ktoré sme usporiadali aj vďaka Vašej pomoci piatym rokom dňa …

pokračovanie

10. 07. 2017

BALAKRYL podporil benefičné podujatie „Chyťme sa za ruky“ v Galante

BALAKRYL podporil benefičné podujatie „Chyťme sa za ruky“ v Galante

Titulek

Veľmi pekne ďakujeme značke BALAKRYL za podporu benefičného kultúrneho a náučného podujatia s názvom ,,Chyťme sa za ruky", ktoré sme aj vďaka Vašej pomoci ôsmym rokom v nedeľu 23.apríla 2017 v dome kultúry v Galante …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina