O nás

Informácia o výrobcovi

PPG

Spoločnosť PPG, vlastník značky Balakryl, patrí k najväčším dodávateľom farieb a chemikálií na svete. Spoločnosť má viac než 140 výrobných závodov a pôsobí vo viac než 60 krajinách. S akciami PPG sa obchoduje na burze cenných papierov New York Stock Exchange (symbol: PPG). Na trhoch so stavebnými náterovými hmotami v regióne EMEA (Európa, Afrika, Stredný východ a Francúzske zámorie) zastáva spoločnosť PPG stabilné 2. miesto.

V Slovenskej republike je skupina PPG najväčším dodávateľom farieb na trhu a okrem významných značiek Balakryl a Primalex vlastní veľkoobchod KolorMax a sieť predajní Dom farieb.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam pri vývoji farieb, znalostiam trhu a spotrebiteľským požiadavkám je schopná vyriešiť akékoľvek požiadavky zákazníka a poskytnúť im servis na vysokej úrovni. Či už sú produkty Balakryl predávané prostredníctvom špecializovaných predajní Dom Farieb, nezávislých predajcov alebo hobby marketov, úspech predstavujúci vedúce postavenie na trhu je založený na kvalite, hodnotách, spoľahlivosti a na dôvere zákazníkov.

Novinky

17. 05. 2018

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

BALAKRYL prichádza s novými odtieňmi univerzálnych farieb

Značka BALAKRYL uviedla v máji 2018 na trh nové moderné odtiene univerzálnych farieb UNI. Pri výbere sme sa inšpirovali vami, našimi zákazníkmi. Do ponuky sme pridali tie odtiene, ktoré ste si dávali miešať na mieru v Miešacích centrách BALAKRYL.

"[* …

pokračovanie

13. 04. 2018

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Balakryl sponzor podujatia OPRI SA O MŇA

Aj v tomto roku podporila značka BALAKRYL benefičné podujatie s názvom „Opri sa o mňa“.

Titulek

„Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu benefičného kultúrneho podujatia s názvom ,,Opri sa o mňa“, ktoré sme aj vďaka Vašej podpore …

pokračovanie

BALAKRYL WOODesigner

PODLAHOVÉ LAKY

Vyskúšajte si,
aký vzhľad
dosiahnete
s našimi lakmi
na drevených podlahách!

Flash aplikácia tu:

VYSKÚŠAŤ

Facebook - To sa mi páči

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím