Produktový rad ŠPECIÁL

PLASTY

Vodou riediteľná akrylátová krycia farba na nátery plastov v interiéri a exteriéri. Chráni povrch pred poveternostnými vplyvmi a umožňuje rozšíriť farebnú škálu odtieňov plastických hmôt. Výborná priľnavosť, vysoko odolná voči poveternostným vplyvom a mechanickému namáhaniu, rýchloschnúca a bez zápachu.

PLASTY

Renovácia plastu

Aj plasty je potrebné renovovať. Plastové okná a dvere aj záhradný alebo detský nábytok časom podliehajú mechanickému opotrebeniu a vplyvom UV žiarenia a žltnutiu. Riešením je špeciálna farba na takéto povrchy.

PLASTY

Ľahká aplikácia

Krásny hladký vzhľad dosiahnete aj bez použitia základnej farby. Náter má vysoký lesk, preto lepšie odoláva poveternostným vplyvom (obsahuje UV filter), nešpiní sa a je jednoducho umývateľný.

PLASTY

Orientácia v plastoch

Ak nie ste si istí, o aký typ plastickej hmoty sa jedná, pozrite sa na spodnú stranu výrobku. Môžete tam nájsť symboly jednotlivých materiálov, napr. PVC, PP, PE, PS, PMMA apod.

PLASTY

Rýchloschnúca a bez zápachu

Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác počas 1 dňa. To znamená, že v tom istom dni ako začnete s natieraním, môžete začať natretý povrch aj používať.

Použitie

  • Na nové aj renovačné vrchné nátery plastov najmä ABS, tvrdého PVC a umakartu. Na plasty neurčitého zloženia treba priľnavosť dopredu vyskúšať.
  • Na nátery dreva, vrchné nátery kovov a ďalšie materiály. Ideálna na nátery plastových okien, potrubia, elektrikárskych líšt, plastového nábytku a pod.

Informace o produktu

Balenie: 0,7 kg
Farebné odtiene: 0100 biely, 0245 tmavo hnedý
Konečný vzhľad: lesklý
Výdatnosť: 7 – 9 m2/kg v 1 vrstve
Doba spotreby: 2,5 roku

Nenáročná aplikácia

  1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte.
  2. Povrch musí byť dokonale očistený aj po odstránení ochrannej fólie, prípadne povrch po odstránení nečistôt jemne prebrúste jemným brúsnym papierom č. 400.
  3. Neriedenú farbu následne aplikujte na pevný, suchý, súdržný a čistý podklad bez mastných škvŕn od olejov, tukov a voskov v 1–2 vrstvách v intervale 4–6 hodín. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.
  4. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

PLASTY

interiér

exteriér

Jednoduchá aplikácia

Odolnosť proti poveternosti

Výborná kryvosť

valček

striekacie pištole

štetec

VODOU RIEDITEĹNÁ

EKOLOGICKÉ

Prílohy k stiahnutiu

Karta bezpečnostných údajov 2018

Certifikát a STO

Vyhlásenie o zhode

Technický list

Tento výrobok si môžete zakúpiť u našich predajcov

ZOZNAM PREDAJCOV

Produktový rad Produktový rad ŠPECIÁL

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím