Produktový rad KOV

RADET

Vodou riediteľná vrchná farba určená na nové aj renovačné nátery telies teplovodného kúrenia ale je možné ju taktiež použiť na nátery kovov ako pozinkovaného alebo oceľového plechu , hliníka, medi a ďalších v interiéri aj exteriéri. Náter odoláva vode, preto je mimoriadne vhodný aj do kúpeľní.

RADET

Nátěr nežltne

Na rozdiel od syntetických náterov, vodou riediteľná receptúra zabezpečuje, že aj po dlhšej dobe náter zostáva snehobiely.

RADET

Tepelná odolnosť

Testy uskutočnené v laboratóriách PPG preukázali tepelnú odolnosť vyššiu než 100°C. Pri farbách na tepelné telesá je to cenná vlastnosť, pretože aj pod vplyvom tepla a rozťažnosti zostávajú nátery pružné a nepraskajú.

RADET

Dekoratívny vzhľad

Náter má výborný rozliv a dobré aplikačné vlastnosti. Po aplikácii dosiahnete hladký a lesklý estetický vzhľad, ktorý je jednoducho čistiteľný bežnými čistiacimi prostriedkami.

RADET

Rýchloschnúca a bez zápachu

Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác v priebehu 1 dňa .Počas aplikácie, po zaschnutí a ani po zahriatí radiátora náter nezapácha.

Použitie

  • Nové aj renovačné nátery telies teplovodných kúrení, ale aj nátery kovov ako pozinkovaný alebo oceľový plech, hliník, meď a ďalších.
  • Vhodná na nátery radiátorov, ohrievačov vody, teplovodných vedení, potrubných rozvodov, bojlerov a pod.

Informácia o produkte

Balenie: 0,7 kg
Farebné odtiene: Vzorkovnica v PDF
Konečný vzhľad: lesklý
Výdatnosť: 6 – 9 m2/kg v 1 vrstve
Doba spotreby: 2,5 roka

Nenáročná aplikácia

  1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte. Radiátory natierajte vychladnuté.
  2. Základný náter – povrch zbavte hrdze a očistite od mastnoty. Podklad natrite základnou antikoróznou farbou Balakryl Antikor v 1–2 vrstvách.
  3. Vrchný náter – ak sú radiátory ošetrené základným náterom, je potrebné nesúdržný náter odstrániť a povrch očistiť od mastnoty.
  4. Na takto upravené povrchy môžete nanášať neriedený Balakryl Radet v 1–2 vrstvách v intervale 4–6 hodín pri teplote 20°C. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.
  5. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

RADET

interiér

exteriér

Bez zápachu

Odolává teplote 105°C

Výborná kryvosť

valček

striekacie pištole

štetec

VODOU RIEDITEĹNÁ

EKOLOGICKÉ

Prílohy k stiahnutiu

Karta bezpečnostných údajov 2018

Certifikát a STO

Vyhlásenie o zhode

Technický list

Tento výrobok si môžete zakúpiť u našich predajcov

ZOZNAM PREDAJCOV

Produktový rad Produktový rad KOV

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím