Produktový rad KOV

KOV 2v1 - NOVINKA

Vodou riediteľná jednovrstvová akrylátová krycia farba na plechy a kovy, ktorá spája vlastnosti základnej a vrchnej farby. Je určená na nové a renovačné, vrchné a základné nátery najmä pozinkovaného (aj nezoxidovaného), železného alebo oceľového plechu, ľahkých kovov a pod. Náter je vhodný na strešné krytiny, potrubie, kovové ploty, zábradlie, nábytok a pod.

KOV 2v1 - NOVINKA

Antikorózne pigmenty

Receptúra obsahuje vysoko účinné antikorózne pigmenty, preto je mimoriadne vhodná na nátery povrchov aj s vyšším koróznym zaťažením ako sú strechy a klampiarske výrobky.

KOV 2v1 - NOVINKA

Ekonomické riešenie

Spája vlastnosti základnej a vrchnej farby v jednej plechovke. Preto nie je potrebné kupovať dva výrobky. Kov 2v1 šetrí nielen financie, ale aj čas a námahu, ktoré by ste strávili pri natieraní najmä veľkých plôch.

KOV 2v1 - NOVINKA

Vodeoodolná receptúra

Táto vlastnosť umožňuje náteru odpudzovať vlhkosť a chrániť povrch pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Receptúra Kov 2v1 je prispôsobená na ochranu v exteriéri.

KOV 2v1 - NOVINKA

Rýchloschnúca a bez zápachu

Vodou riediteľná receptúra umožňuje ukončiť realizáciu prác počas 1 dňa. To znamená, že v rovnakom dni ako začnete s natieraním, môžete začať natretý povrch používať.

Použitie

  • Nové aj renovačné nátery najmä pozinkovaného (i nezoxidovaného), železného alebo oceľového plechu, ľahkých kovov, ocele a ďalších vrátane cementovláknitých materiálov.
  • Vhodná na strešné krytiny, potrubie, kovové ploty, zábradlie, nábytok, klampiarske výrobky, neglazovanú keramiku apod.

Informácia o produkte

Balenie: 0,7 kg; 2,5 kg; 9 kg
Farebné odtiene: Vzorkovnica v PDF
Konečný vzhľad: matný
Výdatnosť: 10 m2/kg v 1 vrstve
Doba spotreby: 2,5 roka

Nenáročná aplikácia

  1. Obsah pred aplikáciou dôkladne rozmiešajte.
  2. Kovové podklady zbavte nepriľnavých starých náterov a hrdze. Povrch musí byť dobre očistený, suchý a hladký, zbavený vosku a mastnôt.
  3. Na takto upravené povrchy môžete nanášať neriedený Balakryl Kov 2v1 v 2 – 3 vrstvách v intervale 4 – 6 hodín pri teplote 20°C. Teplota podkladu a okolia nesmie klesnúť pod 10°C.
  4. Pomôcky po použití ihneď umyte vodou.

KOV 2v1 - NOVINKA

interiér

exteriér

Odolnosť proti poveternosti

Proti hrdzi

Výborná kryvosť

valček

striekacie pištole

štetec

VODOU RIEDITEĹNÁ

EKOLOGICKÉ

Produktový rad Produktový rad KOV

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím