Sortiment produktov

Sortiment produktov

Zvoľte požadované parametre produktu

Kde chcete produkt použiť

Vzhľad

TIP: Niektoré produkty spĺňajú viac kategórií

Špecifikácia produktu

Povrch

Neviete si vybrať vhodný produkt?

Pozrite si rôzne aplikácie produktov

KONFIGURÁTOR

Produktový rad UNIVERZÁL

BALAKRYL UNIVERZÁL

RAD UNIVERZÁLNYCH FARIEB

Obľúbené univerzálne farby Balakryl sú určené na nové a renovačné nátery. Ich obľúbenosť spočíva predovšetkým v tom, že s nimi môžete natierať širokú škálu povrchov z dreva, kovu, betónu, plastu až po omietky, a to priamo bez použitia základnej farby (okrem železitých kovov). Jednoducho tak zladíte interiér, exteriér aj doplnky v jednom odtieni. Ponuka farebných variánt je navyše takmer nekonečná, jednoduchosť aplikácie a perfektný finálny vzhľad sú samozrejmosťou.

ZOBRAZIŤ PRODUKTY

Produktový rad KOV

BALAKRYL KOV

RAD FARIEB NA KOVOVÉ POVRCHY

S ohľadom na citlivosť kovových povrchovna koróziu, zvlášť vo vlhkých a nepriaznivých poveternostných podmienkach, vyvinul Balakryl rad antikoróznych farieb určených špeciálne na kov. Tieto produkty obsahujú vysoko účinné antikorózne pigmenty so zvýšenou adhéziou ku kovovým povrchom, navyše ani po viacerých rokoch nezožltnú. Sú vhodné do interiéru aj exteriéru, majú nielen ochranný charakter, ale aj vysoko dekoračný vzhľad.

ZOBRAZIŤ PRODUKTY

Produktový rad DREVO

BALAKRYL DREVO

RAD FARIEB NA DREVO

Balakryl má v oblasti náterov na drevo skutočne dlhoročnú tradíciu. Preto sú materiály tejto značky, predovšetkým laky s UV filtrom, lazúry s 5 ročnou ochranou a špeciálne farby na drevo, najpredávanejšie v Slovenskej republike. Tieto náterové hmoty spájajú špičkovú kvalitu s tradične vynikajúcimi aplikačnými vlastnosťami. Rad je podporený bohatým výberom finálneho vzhľadu od matného cez polomatný až k vysokému lesku a navyše širokou ponukou prírodných a odvážnejších odtieňov.

ZOBRAZIŤ PRODUKTY

Produktový rad OMIETKY

BALAKRYL OMIETKY

FARBY NA OMIETKY

Kolekcia jemných sviežich interiérových farieb Balakryl Color sa inšpiruje kvetinovými záhonmi a šťavnatým ovocím. Je navrhnutá tak, aby vzbudzovala príjemnú náladu, ľahko sa aplikovala a pomohla vytvoriť z každého interiéru útulný domov. Produktový rad dopĺňajú farby Latex s vysokou belosťou, ktoré sú navyše často používané na označovanie futbalových ihrísk.

ZOBRAZIŤ PRODUKTY

Produktový rad ŠPECIÁL

BALAKRYL ŠPECIÁL

ŠPECIÁLNE FARBY

Do tohto radu patria nátery zodpovedajúce špecifickým požiadavkám pre povrchy, ako sú betón a plasty. Majú špeciálne parametre, vďaka ktorým povrch spoľahlivo ochránia. Balakryl Betón a Balakryl Plasty sú materiály vyvinuté s dôrazom na vysokú adhéziu ku konkrétnemu podkladu a mechanickú odolnosť. Tieto vlastnosti zvyšujú trvanlivosť povrchov, napríklad betónových stien a plastových okien.

ZOBRAZIŤ PRODUKTY

BALAKRYL – farby, laky

Infolinka 0800 700 001

A PPG Brand

Distribútor:
PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Sad SNP 667/10, 010 01 Žilina

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím