BALAKRYL UNI báza

Farba presne podľa vašich predstáv

Obľúbené univerzálne farby BALAKRYL UNI v matnom alebo lesklom prevedení sú najnovšie tónovateľné do širokého spektra 20 000 farebných odtieňov, stačí si iba vybrať ten, ktorý sa vám páči najviac.

Jednoducho tak teraz môžete zladiť farbu nábytku s farbou drevených okien,dverí, zárubní, telies ústredného vykurovania, podlahou alebo podhľadovými trámami. V exteriéri tak určite oceníte možnosť harmonicky skombinovať odtieň strechy, zábradlia alebo okapov s fasádou. S tónovateľnými univerzálnymi farbami BALAKRYL UNI sa totiž vašim nápadom medze nekladú!

Až 20 000 odtieňov

Aby bol výber jednoduchší BALAKRYL predpripravil 1950 najatrak­tívnejších farebných NCS odtieňov, ktoré zaradil do svojej vzorkovnice. Tieto odporúčané odtiene dopĺňajú ponuku už z výroby namiešaných farebných variánt BALAKRYL UNI. Zo vzorkovnice máte teda na výber okolo 2 000 odtieňov, medzi ktorými si určite vyberiete ten pravý pre váš interiér alebo exteriér.

Bázy BALAKRYL UNI disponujú veľmi dobrou krycou schopnosťou, roztierateľnosťou a ochranou rovnako tak ako hotové odtiene. Farebná presnosť odtieňa je garantovaná celým spektrom, ktoré ponúka moderný kolorovací systém CMS 2010.

Teraz je jednoduchšie než kedykoľvek predtým nájsť perfektnú farebnú kombináciu pre akýkoľvek Váš projekt.